Звіт про роботу дирекції Комсомольського ДНЗ за 2014-2015 н.р.

Створено: 02 липня 2015 Останнє оновлення: 02 липня 2015 Дата публікації Перегляди: 297

Звіт завідувача Комсомольського ДНЗ за 2014-15 н.р. Звіт здійснюється на виконання наказу МОУ України від 23.03.2005р. №178.

 Порядок денний:

1.    Звіт завідуючої.

2.    Обговорення звіту. (виступ батьків, вихователів, громадськості).

Завдання звітування:

·       Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління ДНЗ.

На сьогоднішній день, сучасний дитсадок це перша і дуже важлива сходинка в освіті дошкільнят. Змінюються умови життя і вимоги школи до умінь майбутніх першокласників. І спільна робота і дії разом з батьками і вихователями, спільною командою можна чогось добитися в нашій не легкій справі. Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України.

·       Конституція України.

·       Закон України «Про освіту».

·       Закон України «Про дошкільну освіту».

·       Базовий компонент дошкільної освіти.

·       Закон України «Про охорону праці і ТБ і ПБ».

·       Базової програми розвитку дитини « Я у світі», «Зернятко», «Українське дошкілля».

А також відповідно власного Статуту та річного плану ДНЗ та щоденного планування вихователів. Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти, збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, виховувати потреби в самореалізації та самоствердженні. Головною метою ДНЗ є:

·       Забезпечити реалізації права дітей здобути дошкільну освіту.

·       Догляді та оздоровленні дітей.

·       Створювати умови для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

Дитячий садок працює з 1978 р. у квітні місяці було 37 років, з 5-ти денним робочим тижнем, з 10,5 год. Робочим днем. У пристосованому приміщенні розраховано на 25 дітей. 1-різновікова група. Навчальний рік починається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня по 31 серпня літній оздоровчий період.

Розвивальне середовище дитсадка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. Для оптимального рухового режиму на території дитсадка є ігровий майданчик.  Групове приміщення забезпечено відповідними меблями, м’яким  інвентарем, менше забезпечено відповідним ігровим обладнанням, забезпечено відповідною літературою і програмою.

Цього року ДНЗ відвідує 23 дитини. Випущено в школу 9 дітей, діти достатньо підготовлені. Для укомплектування групи буде прийнято 9 дітей з 1 серпня 2015 р. контингент батьків соціально благополучний ( діти сімей робочих, службовців і не працюючих, багатодітні сім’ї пільгами по оплаті  не користуються у зв’язку з низькою оплатою згідно з рішенням сесії виконкому сільради.

Кадрове забезпечення.

Кадрами ДНЗ забезпечено згідно штатного розпису. Одна завідуюча, два вихователі, з яких 1-на вища дошкільна освіта, 1-на неповна вища освіта, медсестра, 5 штатних одиницьобслуговуючого персоналу. Педагогічні працівники згідно графіку проходять курси підвищення кваліфікації та атестацію. У 2014 р. завідуюча ДНЗ пройшла атестацію при відділі освіти. Пріоритетними напрямками роботи колективу у 2016 р. вважати:

·       Створення сприятливих умов для роботи колективу, формування самоосвітньої творчої діяльності педагогів.

·       Впровадження в освітній процес нових технологій виховання та навчання дітей.

·       Створення умов для навчання, виховання і зміцнення здоров’я дітей. За 2014-15 н.р. дитячий садок працював за фізкультурно-оздоровчим напрямком.

На постійному контролі ДНЗ знаходиться дотримання санітарно гігієнічних вимог до умов та режиму виховання дітей та харчоблоку.  Санітарно-гігієнічні вимоги на харчоблоці та процес приготування їжі суворо дотримується працівником кухні, результатом є відсутність випадків кишкових захворювань у дітей, і відсутність приписів санстанції. Медичною сестрою дитсадка проводиться санітарно освітня робота серед працівників та дітей, ведеться вся медична документація. Медсестра у своїй роботі керується наказами та інструкціями державних відділів охорони здоров’я та наказами по ДНЗ. Медичною сестрою складається меню на 10 днів. Контролюється якість продуктів, умови їх зберігання, знімаються добові проби. Режим харчування у групі дотримується.  В дитячому садку три разове  харчування ( 6 грн. на день за 1 дитину). Виконання норм харчування виконано на 62%. Виконання норм порушуються в зв’язку  з недостатністю фінансування  бюджетних коштів(недостаток таких продуктів є: фрукти, соки, конд. вироби, риба).

Робота з батьками.

Проводяться загальні батьківські збори 2 рази на рік та групові збори по потребі. Залучаються батьки до участі в житті дітей, дитсадка. Висвітлюється різна інформація для батьків, у тому числі рекомендація у батьківському куточку. Цілеспрямовано ведеться робота з батьками старшої групи по підготовці дітей до школи.

Господарська робота.

Дошкільний заклад є комунальним закладом, тому матеріальне й фінансове забезпечення гарантує місцевий бюджет. Фінансово-господарська діяльність здійснюється згідно кошторису сформованого с. Радою, цього фінансування недостатньо. Але ми маємо підтримку  батьків і спонсорів. Придбано іграшки, відремонтовано і пофарбовано майданчик ДНЗ, завозяться дрова, ще буде зроблений косметичний  ремонт в приміщенні ДНЗ. На багато покращилась матеріально технічна база ДНЗ завдяки кропіткої роботи батьківського комітету, а саме: здійснено передплату періодичних видань МОУ для організації навчально-виховного процесу. Закуплено покриття для підлоги, відремонтовано сходи.

 

 

зображення
6.jpg