Юні натуралісти за збереження орнітофауни

on .

Юні натуралісти за збереження орнітофауни

Згідно  плану проведення масових природоохоронних заходів Тячівським рай ЕНЦ (директор І.М.Ткач)  та з метою проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни Тячівщини, ознайомлення з видовим різноманіттям зимуючих та перелітніх птахів своєї місцевості, поширення і збільшення чисельності   видового різноманіття птахів  в період з 22.02 по 01.03.2018 року у творчих учнівських об’єднаннях  «Юні охоронці природи» - керівник гуртків Малешко М.С. на базі Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( директор Серюга В.М.) « Флористика та фітодизайн інтер’єру» - керівник гуртків Мадар Н.І. на базі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст..( директор Гарга Й.А.),   «Природа рідного краю» - керівник  гуртків Ферима А.І. на базі  Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.. ( директор Сойма М.М.) «Юні бджолярі» - керівник гуртків Деяк Т.В. на базі Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( директор Сасин М.І.)  проведено масові натуралістичні заходи: «Свято зустрічі птахів» та підведено підсумки районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»

Під час проведення  даних  природоохоронних заходів  гуртківці   творчих учнівських об’єднань проявили активність у виготовленні  та розвішуванні на території навчальних закладів годівничок, синичників та шпаківень, агітаційно-просвітницьких матеріалів: стінгазет та фотогазет та творчих учнівських звітів по збереженню орнітофауни .

Кращі творчі учнівські роботи   з даної тематики дирекцією  та відділом екології Тячівського  рай ЕНЦ представлені в обласний та Всеукраїнський етапи природоохоронної акції «Годівничка»

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 навчального року у Тячівському районі

on .

Список переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 навчального року

 

 

з/п

Навчальний предмет

Імя, прізвище по батькові

Клас

 

Навчальний заклад

Місце на ІІІ етапі

Вчитель, який підготував учня

1.                   

Історія

Михальчич Тетяна Сергіївна

9

Калинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

І

Ухаль Оксана Павлівна

2.                   

Фізика

Бринзяник Марія Михайлівна

10

Грушівська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів

ІІ

Москаль Олена Іванівна

3.                   

Правознавство

Бойчук Єлизавета Юріївна

9

Калинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

ІІ

Бойчук Юрій Іванович

4.                   

Географія

Михальчич Тетяна Сергіївна

9

Калинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

ІІ

Метелешко Марина  Миколаївна

5.                   

Російська мова

Капаци Андрій Юрійович

 

10

Солотвинська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів № 1

ІІ

Ціпле Леся Іванівна

6.                   

Інформаційні  технології

Пал Даніел Чобович

11

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

ІІІ

Зеленська Надія Олександрівна

7.                   

Румунська мова та література

Влад Марія Іванівна

9

Нижньоапшанська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів

І

Борка Валентина Драгошівна

8.                   

Румунська мова та література

Прикоп Ніколетта Юріївна

10

Солотвинський ліцей-інтернат ім. М. Емінеску

І

Пуліска Ганна Юріївна

9.                   

Румунська мова та література

Григор Фернанда Летисія Василівна

11

Солотвинський ліцей-інтернат ім. М. Емінеску

І

Пуліска Ганна Юріївна

10.               

Румунська мова та література

Негре Лавінія Юріївна

10

Солотвинська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів № 2

ІІ

Алб Марія Василівна

11.               

Українська мова та література з угорською та румунською мовами навчання

Йовдій Юліана Василівна

 

8

Нижньоапшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

І

Борка Марія  Юріївна

12.               

Українська мова та література з угорською та румунською мовами навчання

Макар Анастасія Михайлівна

9

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

ІІ

Думнич Маргарета Степанівна

13.               

Українська мова та література з угорською та румунською мовами навчання

Марушевський Михайло Михайлович

 

8

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

ІІІ

Думнич Маргарета Степанівна

14.               

Українська мова та література з угорською та румунською мовами навчання

Чонка Тетяна Михайлівна

9

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

ІІІ

Думнич Маргарета Степанівна

 

 

Про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене"

on .