Повідомлення про публічне звітування про використання бюджетних коштів управлінням освіти Тячівської РДА за 2017 рік згідно бюджетних програм

on .

16 березня 2018 року о 10.00 год. к.ч. у приміщенні великого залу тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбудеться публічне представлення інформації про бюджет  розпорядника коштів  управління освіти Тячівської РДА, шляхом проведення прес-конференції.

Запрошуємо взяти участь представників громадських організацій, засоби масової інформації, представників законодавчої та виконавчої влади, та всіх бажаючих.

Турнір з міні-футболу

on .

У вівторок, 13.03.2018 року в Буштинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся турнір з міні-футболу серед учнів 5-7 класів Тячівського району сиріт та слабозапезпечених дітей. Організаторами змагань стали Тячівський відділ поліції ГУНП в Закарпатській області та управління освіти Тячівської райдержадміністрації.

Змагалися чотири команди з Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст., Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ст., Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Тячівської ОТГ.

В напруженій спортивній боротьбі перше місце виборола команда Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Форвальд В.Є.), друге місце посіли футболісти Буштинської ЗОШ (тренер Болог Ю.М.), третіми були школярі Тячівської ОТГ (тренер Гвоздак В.І., Цубера М.М.).

Спортивне свято завершилось рукостисканнями та спільним фото.

Юні натуралісти за збереження орнітофауни

on .

Юні натуралісти за збереження орнітофауни

Згідно  плану проведення масових природоохоронних заходів Тячівським рай ЕНЦ (директор І.М.Ткач)  та з метою проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни Тячівщини, ознайомлення з видовим різноманіттям зимуючих та перелітніх птахів своєї місцевості, поширення і збільшення чисельності   видового різноманіття птахів  в період з 22.02 по 01.03.2018 року у творчих учнівських об’єднаннях  «Юні охоронці природи» - керівник гуртків Малешко М.С. на базі Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( директор Серюга В.М.) « Флористика та фітодизайн інтер’єру» - керівник гуртків Мадар Н.І. на базі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст..( директор Гарга Й.А.),   «Природа рідного краю» - керівник  гуртків Ферима А.І. на базі  Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.. ( директор Сойма М.М.) «Юні бджолярі» - керівник гуртків Деяк Т.В. на базі Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( директор Сасин М.І.)  проведено масові натуралістичні заходи: «Свято зустрічі птахів» та підведено підсумки районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»

Під час проведення  даних  природоохоронних заходів  гуртківці   творчих учнівських об’єднань проявили активність у виготовленні  та розвішуванні на території навчальних закладів годівничок, синичників та шпаківень, агітаційно-просвітницьких матеріалів: стінгазет та фотогазет та творчих учнівських звітів по збереженню орнітофауни .

Кращі творчі учнівські роботи   з даної тематики дирекцією  та відділом екології Тячівського  рай ЕНЦ представлені в обласний та Всеукраїнський етапи природоохоронної акції «Годівничка»

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 навчального року у Тячівському районі

on .

Список переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 навчального року

 

 

з/п

Навчальний предмет

Імя, прізвище по батькові

Клас

 

Навчальний заклад

Місце на ІІІ етапі

Вчитель, який підготував учня

1.                   

Історія

Михальчич Тетяна Сергіївна

9

Калинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

І

Ухаль Оксана Павлівна

2.                   

Фізика

Бринзяник Марія Михайлівна

10

Грушівська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів

ІІ

Москаль Олена Іванівна

3.                   

Правознавство

Бойчук Єлизавета Юріївна

9

Калинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

ІІ

Бойчук Юрій Іванович

4.                   

Географія

Михальчич Тетяна Сергіївна

9

Калинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

ІІ

Метелешко Марина  Миколаївна

5.                   

Російська мова

Капаци Андрій Юрійович

 

10

Солотвинська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів № 1

ІІ

Ціпле Леся Іванівна

6.                   

Інформаційні  технології

Пал Даніел Чобович

11

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

ІІІ

Зеленська Надія Олександрівна

7.                   

Румунська мова та література

Влад Марія Іванівна

9

Нижньоапшанська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів

І

Борка Валентина Драгошівна

8.                   

Румунська мова та література

Прикоп Ніколетта Юріївна

10

Солотвинський ліцей-інтернат ім. М. Емінеску

І

Пуліска Ганна Юріївна

9.                   

Румунська мова та література

Григор Фернанда Летисія Василівна

11

Солотвинський ліцей-інтернат ім. М. Емінеску

І

Пуліска Ганна Юріївна

10.               

Румунська мова та література

Негре Лавінія Юріївна

10

Солотвинська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів № 2

ІІ

Алб Марія Василівна

11.               

Українська мова та література з угорською та румунською мовами навчання

Йовдій Юліана Василівна

 

8

Нижньоапшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

І

Борка Марія  Юріївна

12.               

Українська мова та література з угорською та румунською мовами навчання

Макар Анастасія Михайлівна

9

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

ІІ

Думнич Маргарета Степанівна

13.               

Українська мова та література з угорською та румунською мовами навчання

Марушевський Михайло Михайлович

 

8

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

ІІІ

Думнич Маргарета Степанівна

14.               

Українська мова та література з угорською та румунською мовами навчання

Чонка Тетяна Михайлівна

9

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

ІІІ

Думнич Маргарета Степанівна